Afrika esintisi

Afrikalı kadınlara bayılırım. Instagram’da zevkle takip ettiğim birkaç Afrika kökenli kadın var. Onlardan çok ilham alıyorum, ev dekorasyonunda çok yaratıcılar. Evleri rengarek ve bitki dolu. Bu kadınlar beni büyülüyor. Çok güzeller. Tenlerinin o çikolata rengi, o saçlar, o inci gibi bembeyaz dişler, o sütun gibi bacaklar. O ekzotik güzelliğe hayranım. Aynı zamanda giyim tarzları da çok hoş. O göz alıcı desenli kumaşlar ve aksesuarlar beni baştan çıkarıyor ama ne yazık ki benim üzerimde çok yabancı duruyorlar.

Giyimde afrika stili

Bu durum tabi beni Afrika’dan soğutamaz. Bulunduğum yere ve zamana göre giyiniyorum, etnik ayrıntıları ise çok dikkatli kullanıyorum.

Giyimde Afrika detayları

Yine iki farklı desen karıştırdım. Bu desenlere Afrika desenleri diyemem, belki biraz andırıyorlar. Ama onlar birleşince sanki oralardan bir esinti geldi. Bu karışımı küçük hayvan desenli çanta ile tamamladım, aksesuar olarak ise trend deniz kabuğu kolye ve pazardan aldığım bu harika bileziklerle tamamladım. Yüzüğümü de unutmadım. Onu iki sene önce Modacruz’dan almıştım.

iki farklı desen nasıl kombinlenir

Değişik bir kombin oldu ama çok beğendim. Etnik tarzı severim. Eşimle bir gün Madagaskar’ı görmeyi çok istiyoruz. Eğer oraya gidebilirsek oradan kesinlikle boş dönmem.

giyimde etnik ayrıntılar

Gömlek – Koton

Etek – People by Fabrika

Sandalet – İnci

Afrika detayları kombin
Spread the love