Sokak modasında metalik trendi ve yeni retro yeleğim

Metalik trendi 2021 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarının birçoğunda yer aldı. Bizim zamanımızda yıldız gibi parlamak için artık bir partiye, bir konsere ya da özel bir etkinliğe gerek yok. Normal şehir hayatımızda günlük kombinlerimizde metalik ve gümüş kıyafetleri (abartmadığımız sürece!) rahatça giyebiliriz. Bu tarz kıyafetleri kendinize yakıştıramıyor ya da çok dikkat çekici görüneceğinizden çekiniyorsanız benim yaptığım gibi stilinize metalik aksesuarları katabilirsiniz.

sokak modasında metalik trendi

Çanta

Bu hafif ve kullanışlı kapitone çantayı Mavi Jeans’ten indirimde aldım. Onu kullanmaya başlayınca anladım ki metalik çanta aslında siyah, beyaz ya da bej çanta gibi çok temel ve kurtarıcı bir aksesuar. Herkes kendi ayarında, içinde bulunduğu çevreyi ve hayat tarzını hesaba katarak trendleri kullanmalı. Mesela bana bu çanta şimdilik yeter.

dolap uygulamasından alışveriş

Yelek

Şimdi ise sıra benim yeni yeleğimi anlatmakta. Bu muhteşem retro görünümlü yeleği sadece 30 TL’ye Dolap uygulamasından aldım. Twist marka, sadece birkaç kere giyilmiş, kusursuz durumda.

yeni retro yeleğim

70’ler modasına tapıyorum ve bu yelek o çağdan kalmış sanki.

70'ler modası
metalik trendi 2021
sokak modasından metalik çanta

Sokak modasında metalik trendi

Metalik trendi ile ilgili size ilham verecek sokak modasından birkaç görsel buldum. Bazılarında gördüğünüz gibi metalik parçaları basic ve spor kıyafetlerle dengeleyerek çok şık ve aynı zamanda şehir hayatına uygun kombinler yapabilirsiniz. Özellikle basic ceketler ve trençkotlar ile yapılan kombinler çok hoşuma gidiyor. Resimlere baktıkça canım metalik bir etek ya da elbise çekti 🙂

Parlamaktan korkmayın kızlar. Sevgiler ❤

Spread the love