Deri kıyafet trendi

deriden kıyafetler nasıl giyilir

Bu yılın ana moda trendlerinden biri deri kıyafetler. Havalar soğumaya başladığına göre artık bu trendi değerlendirebiliriz. Sizin için sokak modasından ve yakında geçmiş olan moda haftalarından bir sürü çok tarz kombin buldum. Eğer kendinize deri bir parça almayı düşünüyorsanız ama onu nasıl giyeceğinize dair bir fikriniz yoksa bu yazı sizin için çok faydalı olacaktır. Ayrıca size bir sır vereyim. Deri kıyafet 2020 Bahar-Yaz trendlerinde de olacak. Onun için yazıya devam edelim bakalım.

Deri elbise

Deri elbise bu sezonun «must buy» ıdır. Suni deri elbiseler vücudunuza temas ettiği zaman rahatsızlık hissediyorsanız altına tişört veya ince bir kazak giyebilirsiniz. Alttaki görsellerde gördüğünüz gibi. Hatta hava çok soğuk değilse onu bir pardösü olarak bile kullanabilirsiniz.

deri elbise nasıl giyilir

Suni deri elbise alıyorsanız etek kısmının çok dar olmamasına dikkat edin. Suni deri kıyafet vücudunuzu çok sarıyorsa sizi terletebilir.

deri elbise nasıl kombinlenir

Şık maxi modeller

deri kıyafet trendi

Salopet modellerini değerlendirin. Bu modelle bir sürü kombin yapar her gün farklı görünürsünüz. Ayrıca üstüne bir kazak giyip onu eteğe çevirebilirsiniz.

deri elbise ne ile giyilir

Deri etek

Deri etek de en az deri elbise kadar bir «must buy»dır.

deri etek nasıl giyilir

Bu sonbaharda deri eteği deri çizme ile rahatça giyebilirsiniz. Zaten üstünüzde ne kadar çok deri olursa o kadar şık görünürsünüz.

deri etek trend
Deri etek kombin fikirleri

Bu sene midi modeller biraz daha yaygın. Ama mini seviyorsanız tabi ki giyin.

mini deri etek

Pilili deri etekler hala çok güncel. Böyle bir eteğiniz varsa şu anda tam onu giyme zamanı.

pilili deri etek kombinleri

Deri pantolon

Bu sezonda skinny’ler biraz arka planda. Ön planda ise yüksek bel bol paçalı modeller.

en trend kombinler
deri pantolon neyle giyilir

Dış Giyim

Dış giyim yelpazemiz çok geniş. Hayvan desenleri, büyük omuzlar, oversize, ve 70’ler çok moda. Renk konusunda rahat olun, beğendiğiniz rengi giyin. Rugan modelleri de ihmal etmiyoruz.

deri ceket trend modelleri
trend deri trençkot örnekleri

Deri şişme mont tam bir bomba. Eğer böyle bir giyeceğiniz varsa hiç düşünmeden giyin.

en trend deri kıyafet

Deri tulum

Deri tulum harika bir parça. Tabi ki giyiyoruz. Sağdaki görselde gördüğünüz Jedi omuzları da ayrı bir trend. Deri tulumla birleşince inanılmaz şık görünüyor.

deri tulum kombin

Kırmızı mı? Neden olmasın? Rugan mı? Neden olmasın? Her türlü deri giyiyoruz.

moda ve stil blogu trendler

Total Leather

Evet bayanlar «tamamen deri». Ne kadar çok deri olursa o kadar iyi. Deri gömlek çok trend bir parçadır ama altına bir deri etek ya da deri pantolon giyip total leather kombini yaparsanız iki kat trend görünürsünüz.

deri gömlek kombinler

Unutmayın deri gömleğin altına bir kazak giyebilirsiniz. Hatta giymelisiniz de bence. Son birkaç yıldır kat kat giyinmek de bir trend. Özellikle soğuk mevsimlerde hem sizi sıcak tutar hem de çok tarz görünmenizi sağlar. Deri yelek de iyi bir fikir. Bir sürü kombin yapabileceğiniz çok fonksiyonlu bir parça.

total leather kombinleri

Deri aksesuarları da unutmayalım: kemer, çanta, bere vs. Hepsi çok güncel.

Trendleri her zaman kendi tarzınıza göre uygulayın. Büyük takılar ya da desenli kıyafetler sizin imzanız ise onlardan vazgeçmeyin. Tarzınızı trendlerle karıştırın, ortaya çıkacak sonuç mükemmel olacaktır.

2019 sonbahar trendleri

En kısa zamanda yeni yazımda görüşmek üzere. Tati

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.